IT’S TOOLS MART FOR WOODMART THEME
No matter what you drive – we will take care of it

Example search by SKU:EW200-12

SEE OUR COLLECTION

OUR CATEGORIES

Dictum sagittis a eu condimentum euest a feugiat justo aliquam duefelis.

Yemekhane Posterleri (2)

Yemekhane Mutfak Kapı Giydirmeleri (1)

Yazı Tahtası (21)

Yaşam Beceri Atölyesi (1)

WC Lavabo Kapı Giydirmeleri (9)

SEE OUR COLLECTION

FEATURED PRODUCTS

Dictum sagittis a eu condimentum euest a feugiat justo aliquam duefelis.

60×90 Laminat Safari Yazı Tahtası

 110,00  75,00
Akyazı 60x90 Laminat Safari Yazı TahtasıSafari Yazı Tahtası, ahşap çerçeveden imal edilen ve basitçe kullanılabilen ürünümüzdür. Ahşap olan çerçeve mdf malzemesinden üretilmiştir.Tahtanın yüzeyi laminat olup yazıldığında kolayca silinebilir özelliktedir. Ölçülerimize göre istediğiniz yere asıp pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.Siyah çerçeve ile aynı renkte olan mobilyalarınıza uygum sağlaması göz estetiği açısından odanıza ya da işyerinize farklı bir hava katar.

AKYAZI Yangın Sırasında Hareket Panosu 50 X 70 Cm

 100,00  85,00
Duvara monte edilerek kullanılır.
Çerçevesi paslanmaz çelikten üretilmiştir.
Aluminyum çerçeve sayesinde kolayca değiştirilebilir.
Köşelerinde bulunan rondolar ürüne ayrı bir görünüş katar.
50 x 70 cm

AKYAZI 100×240 Giyotin Çiftli Emaye Yazı Tahtası

 6.000,00  5.000,00
  • Akyazı 100x240 Giyotin Çiftli Emaye Yazı TahtasıTeleskopik Ayaklı Yazı Tahtası ürünümüz sıkıştırıp gevşetme aparatları sayesinde boyunu kendi isteğinize göre ayarlayabilir ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

AKYAZI 120×120 Duvara Monte Kumaşlı Pano

 225,00  195,00
  • Akyazı 120x120 Duvara Monte Kumaşlı PanoKumaşlı panolar
  • mantar pano ile aynı özellikte kullanılmakta olup, mekandaki mobilyalara uyum sağlaması için özel olarak kumaşla (çuha ile) kaplanıp kullanıma sunulmaktadır.Ağırlıklı olarak duyuru, bülten ve bilgilendirme mesajları asmak için kullanılır.Mantar panoya göre çok daha uzun ömürlü ve kullanışlı olup, daha çok okul, dershane ve kamu binaları gibi yıpranmaya çok daha uygun kamusal alanlarda kullanıma elverişlidir. Bu sebepten dolayı okul panosu veya sınıf panosu olarak da adlandırılmaktadır.İğne, raptiye, harita çivisi ile kullanıma uygun olarak üretilmiştir.Alüminyum çerçeve ile çevrelenmiş kumaşlı panolar, arka kısmı 4 mm MDF ile ve strafor ile güçlendirilmiştir. Böylece zaman içerisinde panolarda herhangi bir şekilde yamulma ve yuvarlanma olmaz.Dört köşesinde yer alan montaj yuvaları sayesinde duvara kolayca monte edilmektedir. Estetik kapakları sayesinde ise vida yerleri gözükmemektedir.Bordo, Mavi, Turuncu, Yeşil ve Gri renk seçenekleri bulunmaktadır.

AKYAZI 120×180 Duvara Monte Kumaşlı Pano (Mavi)

 1.320,00  875,00
  • Akyazı 120x180 Duvara Monte Kumaşlı Pano (Mavi)Akyazı 120x180 Duvara Monte Kumaşlı Pano (Mavi)Ebat : 120x180 cm

AKYAZI 120×200 Emaye Mobil Yazı Tahtası Tek Taraflı Tahtası

 2.000,00  1.400,00
  • Akyazı 120x200 Emaye Mobil Yazı Tahtası Tek Taraflı TahtasıTek taraflı yazı tahtaları sadece bir yüzü kullanılabilmektedir.İster tek taraflı olsun ister çift taraflı olsun, iki modelde 360 derece döndürülebilme fonksiyonuna sahiptir.Tekerlekleri sayesinde istediğiniz yerden istediğiniz yere kolayca sürükleyebilir, tekerleklerin frenleri ile de istediğiniz yerde sabitleyebilirsiniz.Tahtanın çerçevesi alüminyum olup, sunta üzeri renkli emaye yüzey ile preslenerek üretilmektedir.Tahtanın üzerine mıknatısla herhangi bir şey tutturulamaz.Kalın ve sağlam kasası darbelere ve taşınmaya karşı son derece dayanıklıdır.Emaye yeşil yazı tahtaları ve mavi yazı tahtaları tebeşir ile kullanılmaktadır.Emaye yüzey fabrikasyon hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

AKYAZI 120×200 Geniş Ahşap Çerçeve Mantar Pano

 460,00  300,00
  • Akyazı 120x200 Geniş Ahşap Çerçeve Mantar PanoGeniş ahşap çerçeveli mantar panoları duvara monte ve askılı olarak iki şekilde de kullanabilirsiniz.Mantar pano üretim hatalarına karşı 24 ay ürün garantisine sahiptir.Geniş ahşap çerçeveli mantar pano hijyeniktir kanserojen madde içermez

AKYAZI 120×240 Emaye Güzel Yazı Çizgili Yazı Tahtası

 1.500,00  1.300,00
  • Akyazı 120x240 Emaye Güzel Yazı Çizgili Yazı TahtasıEmaye beyaz yazı tahtaları yazı tahtası kalemi (whiteboard marker) ile kullanılmaktadır.- Güzelyazı çizgileri özel bıçak ile çizilmiş olup, çizgilerin zaman içerisinde kaybolma ihtimali yoktur.- Tahtanın çerçevesi alüminyum olup, sunta üzeri beyaz Emaye yüzey ile preslenerek üretilmektedir.- Yazı tahtasının alt tarafında boydan boya kalem ve silgi konulacak aparat bulunmaktadır.- Emaye yazı tahtasından farklı olarak üzerine mıknatısla herhangi bir şey tutturulamaz.- Dört köşesinde bulunan vida yerlerinden montajı yapılır.- Yazılan yazıların yazı tahtası yüzeyinden silinmesi sırasında yüzeyde yazı izi kalmamaktadır.- Emaye yüzey fabrikasyon hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.
SEE OUR COLLECTION

HOW WE WORK

Dictum sagittis a eu condimentum euest a feugiat justo aliquam duefelis.

AUTOMOTIVE ELECTRONICS

A mus accumsan nascetur vel orci parturient condimentum mi dapibus cubilia parturient est lacinia maecenas ante adipiscing.

MANUAL TRANSMISSIONS

A mus accumsan nascetur vel orci parturient condimentum mi dapibus cubilia parturient est lacinia maecenas ante adipiscing.

AIR COOLING SYSTEMS

A mus accumsan nascetur vel orci parturient condimentum mi dapibus cubilia parturient est lacinia maecenas ante adipiscing.

TEST YOU AUTO

Regular automobile care will save your time and money

Quisque at est finibus, laoreet massa sed, mattis dui. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Curabitur congue a tortor in interdum. Curabitur rutrum consectetur odio sit amet feugiat. Proin eu finibus ligula.
SEE OUR COLLECTION

NEWS & TUTORIALS

Street art salvia irony wolf waistcoat actually lomo meh fap jean shorts.
SEE OUR COLLECTION

WHAT OUR CUSTOMERS SAY

Street art salvia irony wolf waistcoat actually lomo meh fap jean shorts.
BEST PRICE

FIND OUR COMPANY

Morbi gravida sapien ut tellus porttitor, in egestas purus posuere. Suspendisse justo enim, imperdiet vitae volutpat nec, luctus eu neque. Integer varius, eros eget cursus placerat, nisi ipsum commodo enim, eu finibus felis ligula.

LONDON

Mon – Thurs: 6am-10pm, Friday: 6am-9pm,

Saturday: 7am-7pm, Sunday: 7am-6pm

+1 (201) 763-64-97

PARIS

Mon – Thurs: 6am-10pm, Friday: 6am-9pm,

Saturday: 7am-7pm, Sunday: 7am-6pm

+1 (201) 763-64-97

Need a Consultation? Contact Us 24/7

Luctus class a faucibus a proin enim eros vulputate inceptos ultrices.